ERG Mühendislik Otomasyon Elektrik Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti. Adana, binaların mekanik, elektrik ve elektronik sistemlerinin otomasyonunu yapan,birbirinden farklı bu sistemlerin birbiriyle uyum içerisinde çalışarak güvenlik ve konfor başta olmak üzere bütün elektromekanik faaliyetleri bir merkezden izleyip kontrol edebilen Bina Otomasyon Sistemleri kuran, konusunda oldukça yüksek bilgi ve deneyime sahip bir mühendislik firmasıdır.

Kurduğumuz otomasyon sistemleri ile tesislerin konfor ve güvenlik şartlarını sağlarken bir yandan da enerji tüketimini optimize ediyoruz. Enerji maliyetlerinin yüksekliği göz önüne alındığında, binaların ısıtma, soğutma ve havalandırma prosesi için gerçek ihtiyaç miktarı kadar enerjiyi tüketmesi, tesis sahipleri ve ülke ekonomisi için çok önemli bir katma değer oluşturmaktadır.

Bilgi birikimimiz ve uygulama tecrübelerimiz ile, şu ana kadar yapımını üstlendiğimiz bina otomasyonu projelerinde, enerji tüketimi, güvenlik ve konfor başta olmak üzere otomasyon sisteminden beklenen bütün faydaları başarıyla sağladık.

Bilgi birikimi ve pratik uygulama deneyimleri yüksek mühendislerimiz, bütün teknik alanlardaki gelişmeleri takip ederler ve bu gelişmeleri analiz ederek müşteri beklentilerine en uygun çözümü üretirler. Teknik personelimiz , çalıştıkları projenin bütün gereklerini karşılamayı ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti sağlamayı amaç edinmişlerdir. Kullanım amacı ne olursa olsun bütün bina türleri için, tasarım aşamasından devreye alındıktan sonraki periyodik bakım hizmetlerine kadar tesisin ihtiyaç duyacağı her konuda çözümler sunmaktayız.

Çözüm ortağı olduğumuz ve HVAC / Bina Otomasyonu konularında dünya lideri olan firmaların donanım ve yazılım ürünleri ve deneyimli teknik kadromuz ile, üstlendiğimiz en komplex projeleri en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak teslim edecek gücümüz ve kabiliyetimiz vardır.

Firmamız, Entegre Kalite Yönetim Sistemi kurulması çalışmalarını tamamlamış ve 07.12.2017 tarihinde ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 : 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Misyonumuz;

Yurt içinde ve yurt dışında projeler üstlenerek ülkemizin ekonomisi için katma değer yaratabilen,
yenilikç, çözümler bulabilen, faaliyet konularımızla ilgili mühendislerin ve teknik adamların yetişmesine
katkıda bulunabilen, saygın ve tanınan bir mühendislik firması olmak en büyük hedeflerimizdir.

Vizyonumuz;

- Müşterilerimizle güçlü bağlar kurmak ve güvenlerini kazanmak,
- Müşteri taleplerini karşılayacak kusursuz çözümler sunmak,
- Kendimizi sürekli geliştirmek,
- Açık fikirli ve çevreye duyarlı olmak.
Degerlerimiz :
* Dürüst ve güvenilir olmak.
* Çalıskan ve verimli olmak.
* Müsterinin degerlerini kendi degerleri gibi korumak.
* Ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Johnson Controls
HVAC ekipmanları ve otomasyonunda dünya lideri olan Johnson Controls ün çözüm ortağı ve bayisi olan firmamız, Bina Yönetim Sistemi uygulamalarında Johnson Controls ürünlerini kullanarak anahtar teslimi hizmet vermekte ve ürünlerin satışını yapmaktadır. 2009 yılında Johnson Controls'ün saha uygulamalarında mühendislik desteği vermek amacıyla kurulmuş olan şirketimiz, 2014 yılında Johnson Controls Bina Otomasyon Sistemleri Çözüm Ortağı ( Authorised Building Control Specialist ABCS ) olmuştur.


WAGO Elektronik
Firmamız, enerji izleme scada sistemleri, aydınlatma otomasyonu ve endüstriyel otomasyon sistemlerinde çok geniş ürün yelpazesine ve esnek haberleşme çözümlerine sahip olan Alman WAGO Elektronik firmasının Bina Otomasyonu Sistem partneri olmuştur.